Korisnički račun Kontakt
Vaša košarica
DPD i FedEx – datum dostave na stranici proizvoda
Trebate pomoć? Pitajte našeg AI asistenta

Lassig About Friends Mini rakun

Lassig About Friends Mini rakun
Lassig About Friends Mini rakun
Lassig About Friends Mini rakun
Lassig About Friends Mini rakun
Lassig About Friends Mini rakun
Lassig About Friends Mini rakun
Lassig About Friends Mini rakun
Lassig About Friends Mini rakun
24,33 €
The Lassig About Friends Mini Szop (raccoon) is a backpack designed for children. It is made from polyester and features a raccoon design.Key featuresRaccoon designBackpack stylePolyester materialSpecificationsBrand: LassigMPN: 1203021250Height: 24.000Width: 20.000Depth: 9.500Weight: 0.140Material: ... Pročitaj više
Dostupnost 10 Šifra proizvoda 2891026 Proizvođač LASSIG Model 1203021250 Jamstvo 2 godine
KategorijaRuksaci

Dostava i povrat

Očekivana dostava utorak, 10. studenoga
Naš detaljni sustav za praćenje pošiljaka redovito će Vas obavještavati o statusu
Mogućnosti plaćanja
Platna karticaVisaMastercardPayPalApple PayGoogle PayBankovna uplata

Opis

The Lassig About Friends Mini Szop (raccoon) is a backpack designed for children. It is made from polyester and features a raccoon design.

Key features

  • Raccoon design
  • Backpack style
  • Polyester material

Specifications

  • Brand: Lassig
  • MPN: 1203021250
  • Height: 24.000
  • Width: 20.000
  • Depth: 9.500
  • Weight: 0.140
  • Material: Polyester

Specifikacije

Specifikacije
EAN
4042183396781
Kategorija
Ruksaci
Marka
Lassig
Model
1203021250
MPN
1203021250
Povijest cijene u posljednjih 6 mjeseci
Lassig About Friends Mini rakun
Trenutačna cijena
24,33 €
Najniža cijena
24,29 €
Najviša cijena
25,18 €
Promjena 24 h
+0,04 €   +0%
Tjedan
-0,17 €   -1%
Mjesec
-0,24 €   -1%

Napiši recenziju

Ocjena *
Napomena: HTML se ne prevodi!

Više LASSIG proizvoda u ovoj kategoriji

Popularni proizvodi u ovoj kategoriji

Prodavatelj: UAB KUR LT · Laisvės pr. 125A, LT-06118 Vilnius, Litva · Matični broj 303192950 · PDV ID LT100008198612 · Isporuka iz EU-a (Litva)
WhatsApp
Messenger
Pozdrav, ja sam AI asistent DistriNodea. Mogu Vam pomoći pronaći proizvode, usporediti mogućnosti, izraditi ponude u PDF formatu ili otvoriti zahtjev za podršku.
Sve kategorije